"Mery Majka" - Sylwia Lipka

 


"Mery Majka" to debiutacka książka Sylwii Lipki, która znana jestz programów „I love Violetta”, „Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami” czy też z Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jest ona wokalistką, videobloggerką oraz prezenterką telewizyjną.

Książka zdecydowanie dedykowana jest dla młodszych odbiorców. Jest to historia Majki, która jest zwykłą dziewczyną z małego miasteczka w Polsce z którą mogą utożsamiać się nastoletnie czytelniczki. Całą fabuła opiera się na perypetiach naszej głównej bohaterki, jej pragnieniach, codzienności i marzeniach, które chce spełnić. Książka nie jest krótka, ale dzięki temu lepiej przyciągnie młodego czytelnika. Do tego napisana jest lekkim językiem, szybciutko się ją czyta i jest bardzo ładnie i porządnie wydana! Zdecydowanie będzie też świetnym pomysłem na prezent dla nastolatki.


Komentarze

  1. Trafiłam do Ciebie bo jestem w trakcie poszukiwań książki dla mojej nastoletniej siostrzenicy i musze przyznać, że chyba znalazłam idealną pozycję. Ciekawa jestem czy moja sympatia do książki po tej krótkiej notce również będzie u obdarowanej :D

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*