ZAPOWIEDŻ - "Powrót z Banbuko" Kasia Nosowska

 


Zobaczcie jakie cudo nadchodzi! Ja już nie mogę doczekać się tej książki! 


Uruchomiona jest już przedsprzedaż nowej książki Kasi Nosowskiej „POWRÓT Z BAMBUKO”!!!
Premiera 16 września. Ale nie trzeba czekać tak długo. Wszyscy, którzy zamówią książkę bezpośrednio u wydawnictwa otrzymają ją prawie trzy tygodnie przed premierą (tylko my zaczniemy wysyłkę jeszcze w sierpniu).
Do wyboru są dwie wersje:
*w oprawie miękkiej
*w oprawie twardej, edycja limitowana, z dołączonymi wydrukami pięknych ilustracji Izabeli Kaczmarek-Szurek / Formallina Iloustration @formallin.
Oraz ebook i audiobook nagrany przez Autorkę

Gdzie można zamówić książkę?

O czym jest książka?

Książka, która pobudza szare komórki, sumienie i „mięśnie śmiechowe”.

Chociaż świat staje na głowie, a życie zmienia się z dnia na dzień, Nosowska zawsze znajdzie słowo, które doda otuchy. Gdy błądzimy przytłoczeni wątpliwościami, rozpala światełko nadziei. A gdy wydaje nam się, że pozjadaliśmy wszystkie rozumy, zasieje ziarno niepewności. Kilkoma lekcjami, jakie dostała od życia, teraz dzieli się z nami i wytrwale tropi absurdy, którymi karmią nas „autorytety”.

Życie, i w czasach dziwnej pandemii, i w czasach zwyczajnej codzienności, jest łatwiejsze, gdy ma się świadomość, że tacy ludzie jak Nosowska roztrząsają te same dylematy. A gdy ktoś robi nas w bambuko, sięgamy po to samo koło ratunkowe – dystans i jeszcze raz dystans!

Książka wzbogacona ilustracjami Izabeli Kaczmarek-Szurek.

„Polecam wam cudowną formułkę na lęk przed tym, co ludzie powiedzą, a brzmi ona: I co z tego? Nic z tego. Za każdym razem okazuje się, że nic z tego. Oni będą gadać – to pewne. Będą gadać tyle, ile trzeba, by się nasycić – nie dłużej. Chodzi o to, by własnym zaangażowaniem nie spowodować, że monolog zamieni się w dialog. Nie wahajcie się użyć własnego życia, by żyć, jak wam się podoba”.
Kaśka Nosowska


Brzmi świetnie, prawda?! :) 

Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*