"Koty- zrozumieć wąsatego przyjaciela" - Dr. John Bradshaw

 


Kociarze, ta książka jest dla Was obowiązkowa. Lekka, zabawna i napisana z poczuciem humoru. Ciekawe anegdotki i ważne informacje na temat kotów i ich wychowania przekazane w lekki sposób. Jestem na tak! 

______________________________________________________________

 Dawno tak świetnie nie bawiłam się, czytając książkę! Idealna dla osób, które planują przyjąć pod swój dach kociego przyjaciela, czy też dla miłośników tych uroczych zwierzątek!


Książka pisana jest w lekki i gawędziarski sposób. Mamy tutaj historię kotki Libby i jej opiekunki pani Lewis. Autor w ciekawy sposób przemyca nam wartościowe rady poprzez opisywanie codziennych przygód zwierzaka. Jestem zachwycona tym, z jaką lekkością to robi! Mamy np. historię o... kuwecie! I o tym, że kotka stresowała się innymi zwierzakami, więc Pani Lewis musiała jej ją przestawić w bardziej "kameralne" miejsce. Albo o tym, jak żwirek wpływa na to, czy kot w ogóle w kuwecie chce się załatwiać. Wiele ciekawostek, faktów i porównań! Mamy np. pokazane w ilustrowany sposób, jak wyglądają źrenice różnych zwierząt czy też fakt, że koty są szybsze od Usaina Bolta! Do tego wszystko jest pięknie ilustrowane!


Jeśli wybieracie się do kogoś, kto spodziewa się kota, to jestem pewna, że ta książka będzie dla niego idealnym prezentem! 

______________________________________________________________

Link do sklepu:

"Koty- zrozumieć wąsatego przyjaciela"


Komentarze

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*