PRZYJACIELE powracają w książce!


Na pewno mam tutaj mnóstwo fanów przygód Przyjaciół! Ja już nie mogę doczekać się ich.... powrotu książkowego. Wydawnictwo SQN już we wrześniu uraczy nas tą książką i ja już czuję, że cały nakład wyprzeda się w sekundę. 
Sama już nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że ta książka ani trochę mnie nie rozczaruje! No to łapka w górę kto czeka tak samo jak i ja? 
Mamy nawet pierwszy, darmowy fragment książki i ja już jestem po jego lekturze! Zapowiada się obiecująco. 

I jak wydawca mówi: 

"PRZYJACIELE to pozycja obowiązkowa

dla fanów serialu, ale także dla tych,

którzy jakimś cudem jeszcze

go nie poznali i są ciekawi,

o co tyle zamieszania."


"Szóstka przyjaciół, 
którzy stali się rodziną.
Serial telewizyjny, 
który stał się fenomenem.
PRZYJACIELE to ikona i najchętniej oglądany serial telewizyjny. Kiedy w 1994 roku zadebiutował na ekranie, nikt nawet nie przypuszczał, jak wielki odniesie sukces. Historia szóstki przyjaciół, których nikomu nie trzeba już dziś przedstawiać, po latach wciąż śmieszy i wywołuje emocje.Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie odkrywa wszystko, czego jeszcze o serialu nie wiemy, wspomina najważniejsze i przełomowe sceny oraz pokazuje, jak serial kształtował nowe trendy, takie jak współczesna kultura picia kawy czy kultowa w latach 90. fryzura Rachel. Autorka zabiera czytelników za kulisy serialu i pozwala śledzić nie tylko losy bohaterów. Zdradza, jaki wpływ na samych aktorów miały odgrywane przez nich postacie, jak zmieniali się oni, a wraz z nimi Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey and Phoebe.PRZYJACIELE to pozycja obowiązkowa

dla fanów serialu, ale także dla tych,

którzy jakimś cudem jeszcze

go nie poznali i są ciekawi,

o co tyle zamieszania.


"22 września minie dokładnie 25 lat od emisji pierwszego odcinka. Ćwierć wieku z Przyjaciółmi to dobry moment, by dać fanom serialu coś specjalnego – książkę, dzięki której spojrzą na swoich ulubionych bohaterów w zupełnie nowy sposób i dostrzegą rzeczy, których wcześniej nie widzieli!"

CZEKACIE?! 

Komentarze

  1. Serial bardzo lubię, więc książkę również chętnie przeczytam. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Ta książka to świetny sposób na świętowanie rocznicy produkcji. Fajnie napisana, bardzo ciekawa, można się z niej naprawdę sporo dowiedzieć o serialu. Idealna pozycja dla każdego fana Przyjaciół!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*