"Pieszo i beztrosko" - Bonnie Smith Whitehouse
Zacznijmy może od tego, że ta książka jest przepięknie wydana i jest bardzo podręczna, dzięki czemu bez obaw i problemów możemy ją wrzucić do torebki czy wziąć ze sobą do ręki. Okładka jest tłoczona, twarda i pozłacana, a książka w swoim wnętrzu ma wbudowaną zakładkę, która naprawdę wiele ułatwia i pomaga! 

Cała książka podzielona jest na cztery główne części i autor pokaże nam jak w krótkich i niby zwykłych spacerach odnaleźć coś więcej. Nie musicie przerabiać ich po kolei, sami możecie wybrać co interesuje Was najbardziej, lub na czym chcielibyście skupić się najpierw. Idealna dla fanów slowlife lub dla osób, których życie biegnie za szybko i potrzebują czasu dla siebie. 

Ta książka pozwoli Wam trochę zwolnić i zastanowić się nad przyziemnymi rzeczami, na które czasami w ogóle nie zwracamy uwagi, a powinniśmy! Każe nam się ruszyć z kanapy, sprzed telewizora i komputera i zacząć żyć aktywnie. Jest to bardzo mądrze i interesująco wydany poradnik, który na pewno zyska duże grono odbiorców oraz fanów. Jest to bardzo ambitna książka z którą spędzicie wiele niezapomnianych spacerów. Pozwoli Wam ona lepiej odkryć samych siebie, zwolnić i złapać potrzebny oddech. 

Książka jest również pełna przepięknych i wartościowych cytatów. Każdy przepięknie oprawiony i przedstawiony, na pewno nie przejdą one koło Was obojętnie! :) 

Przy obecnym życiu w biegu i ciągłym pośpiechu uważam, że wiele z nas powinno mieć ten poradnik w swojej biblioteczce i chociaż raz na jakiś czas brać go ze sobą na spacer. Pamiętajmy o zachowaniu równowagi i czasami o zwolnieniu. W środku jest również cała masa miejsca na notatki! Możecie w niej pisać i pisać, a za jakiś czas wracać do swoich wcześniejszych rozmyślań. Ja szczerze ją Wam polecam!

Komentarze

  1. W tym spacerowaniu coś musi być... mi jednak najlepiej się myśli, gdy siedzę. Ale gdy siedzę wśród natury, na przykład nad jeziorem lub na szczycie wzgórza... ale gdy idę to skupiam się wyłącznie na celu, do którego idę...

    OdpowiedzUsuń
  2. Spacer uwielbiam książka mnie zainteresowała

    OdpowiedzUsuń
  3. Brzmi bardzo interesująco. Będę miała na uwadze.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*