"7 zmysłów- jak je zrozumieć i wykorzystać, by lepiej żyć" - Rudiger Braun
 Zmysły- to właśnie one pozwalają poznać nam lepiej otaczający nas świat! Praca przy nich może mieć też formę terapii i to właśnie w tej książce pokazuje nam dziennikarz naukowy Rudiger Braun, który przeprowadzi nas przez różne wyniki badań oraz metody terapii.


Książka "Siedem zmysłów" zawiera wiele ważnych faktów o których ja przed jej przeczytaniem nie miałam pojęcia! Mamy dokładnie wyniki badań, eksperymentów oraz rozmowy z innymi naukowcami i lekarzami, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Może zastanawiacie się też skąd mamy ich aż 7? Zawsze uczono Was tylko o 5? Tego zdradzać Wam nie będę, powiem tylko, że według niektórych danych i opinii zmysłów mamy około 30! Książka pokaże nam też jak możemy wykorzystać swoje zmysły, co na nie negatywnie wpływa i jak reagują one na stres oraz jak poprawić ich jakość. Mamy w niej również ciekawe ćwiczenia, które możemy spróbować wykonać w domu.

Książka mimo tego, że zawiera w sobie wiele naukowych badań oraz stwierdzeń, to napisana jest bardzo prostym i lekkim językiem, co dla mnie było bardzo ważne! Zdecydowanie jest to książka dla każdego i jej czytanie nie będzie Was męczyło. Polecam!

Komentarze

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*