"Poczuj PL" - Marzena Filipczak

 
Zawsze uwielbiałam podróżowanie po Polsce i jak tylko mam chwilę wolnego, to staram się to robić. Pandemia dodatkowo pokazała nam jak piękny jest nasz kraj! Mamy i góry, i piękne jeziora i morze, a ta książka pokaże nam zakątki i pomysły o których możliwe, że wcześniej nie słyszeliście! Pani Marzena Filipczak, w tej zielonej publikacji, chce nam pokazać, jak jeszcze lepiej poznać nasz kraj i to nie przez zakątki, a przez.. doznania!
W książce mamy aż 30 pomysłów, jak spędzić czas i co warto jest zobaczyć. Podzielone zostały one na przygodę i na relaks. Mi bardzo podoba się taki pomysł, ponieważ nie zawsze mamy ochotę na aktywne spędzanie czasu i wybieramy wtedy tę drugą opcję, a czasami wręcz się prosi, aby spędzić czas aktywnie! Każdy z nas lubi też co innego, więc pomysły możemy dobrać do siebie i do naszych towarzyszy! Co ważne - wszystko w książce jest jak najbardziej aktualne i mamy tutaj fotografie np z maja tego roku! 
Pomysły? Ja chciałabym je wykorzystać! Jest tutaj wiele rzeczy o których wcześniej nie słyszałam, do tego cała książka wypełniona jest pięknymi fotografiami oraz dokładnymi miejscami i adresami, co dla mnie jest bardzo istotne i pomocne. Moja książka jest już pełna fiszek i zaznaczeń - dosłownie chciałabym wypróbować wszystkiego! Mamy tutaj na przykład : biwakowanie na dziko (tak, da się to zrobić w Polsce!) , przejażdżki drezynami, enoturysytkę (słyszeliście o niej kiedyś wcześniej?), pola lawendy (marzy mi się je zobaczyć) czy też warsztaty na wsi. Wszystkich pomysłów nie chcę Wam zdradzać, ale ta książka to prawdziwa perełka i sprawdzi się dla wszystkich fanów turystyki! 
Komentarze

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*