"Cash" - Bella Di Corte

 


Fani romansów i erotyków? Na pewno mam tu takich! I właśnie dla Was przychodzę z nową książką "Cash" od Bella Di Corte. Książka swoją premierę miała w ubiegłym tygodniu i zdecydowanie warto się na nią skusić. Jest to już druga część z serii Gangsterzy z Nowego Jorku i ja mimo tego, że pierwszej nie czytałam to skusiłam się na tę. Wy również możecie tak zrobić! Chociaż jak najbardziej polecam Wam przeczytać również część pierwszą, czyli "Lupo". Wydarzenia w tej książce dzieją się równolegle do tej w poprzedniej części, co według mnie jest bardzo ciekawe! 

W książce mamy spisek, mafie i szybką akcję - fani takich klimatów na pewno nie będą rozczarowani. Cash Kelly, który jest głównym bohaterem niedawno wyszedł z więzienie i ma jeden cel - zemsta! Planuje on dokończyć coś co rozpoczął jego ojciec. Drugim z głównych bohaterów jest jego żona, kobieta, której nie da się nie polubić! Keely Kelly ma charakterek i nie raz pokażę nam w tej powieści na co ją stać i jak wiele w swoim życiu już przeszła. 

Nie chce Wam dużo zdradzać, ale na prawie 400 stronach tej książki dzieje się naprawdę wiele! Bohaterowie są bardzo dobrze wykreowani, każdy ma swój unikatowy charakter i swoją historię. Nie będziecie rozczarowani, jest to bardzo dynamiczna powieść w której akcja cały czas nabiera tempa. Mnie kilka rzeczy zaskoczyło i za to kolejny plusik.


Komentarze

  1. Lupo bardzo mi się podobał. Pamiętam Cash'a, ale był tylko wspomniany, więc nie dziwię się, że autorka poświęciła mu osobny tom. Czy przeczytam? Nie wiem 🤷‍♀️

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*