"Paranormal" - Daniel Artur Pawlak

 

Z czym ja spędzę weekend? Z czymś strasznym! 👻

 Lubicie horrory? Lubicie sie bać? Jesli odpowiedz to TAK , to zdecydowanie musicie sięgnąć po tę książkę! Mamy tutaj 20 mocnych, mrocznych i naprawdę dobrych opowiadań, które czekają właśnie na Was! Dodam, że do 8 września jest promocja na wysyłkę! A do końca tygodnia książka wpada do Was z autografem autora @deejaypallaside + zdjęciem z autografem gratis! 

Wpadajcie na @zizej.pl i sprawcie sobie swój własny egzemplarz. U mnie to będzie naprawdę straaaaszny weekend! 👻👻👻

 PS. Mamy tu jeszcze konkurs gdzie do zgarnięcia jest 5 tys zł- ja na pewno wezmę udział i rozwiąże tę zagadkę


Dwa słowa o książce....

"Zło i Dobro ścierają się ze sobą od zawsze – na wielu polach. Czasami te zmagania umykają naszej uwadze, innym razem są tak monumentalne, że nie sposób przejść obok nich obojętnie. Zwykle jednak jesteśmy biernymi obserwatorami historii, tak powszedniej, tak… Normalnej? Z dnia na dzień coraz bardziej przyzwyczajamy się do tej mistycznej dychotomii, kompletnie nie zauważając, że Zło zaczyna wymykać się spod kontroli. Albo gorzej – ktoś… Lub coś… Kontroluje je coraz lepiej, coraz mocniej przechylając szalę zwycięstwa. Na szczęście nie wszystko jeszcze stracone. Dziś to właśnie Ty możesz rozpocząć kolejną bitwę. Możesz poznać prawdy skryte w mrokach nocy, stanąć oko w oko z przeznaczeniem, możesz wygrać! Pamiętaj tylko, że ta bitwa nie skończy się wtedy, gdy o to poprosisz… Przez biel księgi stronnic i czerń atramentu, Wśród pełni Księżyca i w Słońca zenicie, Przez pentagramy i krzyże zamętu, Umarli nadchodzą odebrać Twe życie…"

A gdzie ją kupicie? 

Z kodem WOLNELITERY20 książka będzie 20% taniej! 

o TUTAJ! 

I przypominam - do końca tygodnia książke zgarniecie z autografem i zdjęciem, a do 8 września przesyłka od 50 zł jest gratis! Spieszcie się - WARTO! 

Komentarze

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*