ZAPOWIEDŹ - "Gdzie diabeł mówi dobranoc" - Karina Bonowicz


Dzisiaj przybiegam do Was z malutką zapowiedzą tej perełki! Książka swoją premierę będzie miała już w połowie czerwca, ale można ją zdobyć już w przedsprzedaży na stronie empiku o TUTAJ! Dostępna jest ona oczywiście w promocyjnej cenie. :) 
Ja jestem po przeczytaniu fragmentu książki i od razu przepadłam! 
Zostawiam Wam opis! 

"Fascynująca mieszanina słowiańskich wierzeń, prastarych demonów, niesamowitych eliksirów i współczesności.

Według legendy wiele stuleci temu czwórka przyjaciół została wygnana z rodzinnej wioski, gdyż ludzie lękali się ich czarów. Rozeszli się w cztery strony świata, ale zadziwiającym zbiegiem okoliczności i tak wszyscy dotarli w to samo miejsce – do czarciego kamienia. Tam wywołali diabła i dobili z nim targu... Ich potomkowie przez wieki odczuwali skutki tego paktu i bezskutecznie próbowali się z niego wywikłać. Czy przedstawicielom kolejnego pokolenia uda się wreszcie wrócić do normalności? Jakie przeszkody będą musieli wcześniej pokonać? Z jakimi przeciwnikami się zmierzyć? Jakich sojuszników pozyskać? Małe miasteczko na odludziu stanie się sceną niezwykłych wydarzeń.

Po niespodziewanej śmierci rodziców siedemnastoletnia Alicja trafia pod opiekę ciotki, która mieszka w posępnym miasteczku na Podkarpaciu o mrocznej nazwie Czarcisław. Niezbyt zachwycona wyjazdem z Warszawy dziewczyna nie czuje się dobrze w nowym miejscu, najwyraźniej pełnym dziwaków i kryjącym jakieś ponure sekrety. Zagubiona nastolatka krok po kroku odkrywa, że nikt tu nie jest tym, za kogo się podaje. Sama też musi zmierzyć się z brzemieniem swojej prawdziwej natury i wykonać niebezpieczne zadanie."

Brzmi ciekawie?
Fragment możecie przeczytać o tutaj ! 

Mam nadzieję, że mam tutaj fanów takich klimatów! 

Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*