Czytam pierwszy - portal dla recenzentów!


Skąd te wszystkie książki? Znacie portal Czytam Pierwszy? Jeśli nie, to szybko powinniście to nadrobić. Szczególnie jeśli kochacie je tak samo mocno jak ja! To właśnie stamtąd je mam! Wiecie, że mogę wymieniać je za punkty? Całkowicie za darmo! Wiecie, że dzięki temu, że zostałam recenzentem VIP, mogę wymieniać te punkty na złotówki? Brzmi pięknie? I takie właśnie jest !

Ja na portalu zarejestrowałam się ponad rok temu. Było to jakoś w sierpniu, a mój bookstagram miał wtedy tylko miesiąc! Po niecałym miesiącu mogłam już wymienić swoje punkty na pierwszą książkę! Z tego co pamiętam, to była to chyba "Moja Jane Eyre".  Potem wszystko już poszło z górki. Pisałam recenzje, zamieszczałam je na portalu, a za nie dostawałam kolejne punkty, które mogłam wymieniać na kolejne książki! Obecnie sama się nie doliczę ile książek ze strony udało mi się zrecenzować! Była fantastyka, romans, thriller, coś młodzieżowego i lekkie obyczajówki, były też reportaże i biografie! Tam jest dosłownie wszystko i tylko od Was zależy co chcielibyście zrecenzować. Stronę polecam Wam z całego serca, mi dała ona wiele szans i otworzyła sporo drzwi. I bardzo się ciesze, że wtedy w sierpniu udało mi się tutaj trafić. Od tamtego czasu strona bardzo się rozrosła, a dziewczyny prężnie czuwają nad tym, żeby wszystko działało jak najlepiej i, żebyśmy my, recenzenci dostawali coraz to więcej wspaniałych książek! Ja portalowi nie mam nic do zarzucenia! 

Na stronie w poradniku macie wszystko dokładnie rozpisane i zobaczycie tam ile punktów jest za jaką recenzję i gdzie. Jest nawet poradnik, jak zdobyć punkty na swoją pierwszą książkę. Chcecie się zarejestrować? Zapraszam! Komentarze

  1. Znam ten portal, ale sama jeszcze z niego nie korzystam. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Już lecę zobaczyć co to za portal :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ale super :D nie słyszałam o czymś takim, ale brzmi cudownie ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*