ZAPOWIEDŹ - "Cesarz" - Mariusz Zielke

 


Jestem bardzo ciekawa tej książki! Jej opis od razu mnie zaciekawił! 

"To miasto jest moje, ten kraj jest mój. Zdobyłem je własną krwią; tak wielką kupą szmalu, że zebrany w jednym miejscu przerósłby cuchnącą górę śmieci w Radiowie, a to podobno największe i najbardziej śmierdzące wysypisko w Europie. Jednak moje pieniądze nikomu nie śmierdziały."
Cesarz miał wszystko i wszystkich, a jego wpływy i rozległe biznesy sięgały daleko poza Warszawę. Nie istniało dla niego niemożliwe, a słowo „niewykonalne” nie istniało. Jednak jedna zła decyzja potrafiła zrujnować to co budował przez lata, a niepozorne niesłuszne oskarżenie potrafi zrujnować imperium budowane przez dekady.
Minęły lata, a Cesarz powrócił do kraju z jedną myślą – odebrać wszystko to co należy do niego. I będzie w tym bezwzględnie skuteczny.
Mariusz Zielke po raz kolejny wchodzi w świat polityki, biznesu oraz ogromnych pieniędzy i w niepodrabialny sposób tworzy historię w której pozorna fikcja być może ma w sobie więcej elementów prawdy, a niżeli myślimy.
 Dostępna w audiobooku w aplikacji Empik Go. Wypróbuj bezpłatnie przez 7 dni. Wybieraj spośród ponad 70 tys. audiobooków, ebooków, podcastów i komiksów.
Wkrótce wersja do czytania (e-book i książka papierowa do kupienia na empik.com w modelu druku na życzenie).


#empikgo


Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*