"Duchowe ścieżki" - Gregory David Roberts


Po książkę sięgnęłam, ponieważ autor jest mi bliski i z dużym zainteresowaniem czytałam jego poprzednie książki. Tutaj zaskoczenie - objętościowo jest to o wiele krótsza publikacja, za to z tak samo mocną i wartościową treścią.

W tej pięknie wydanej książce, mamy 170 stron rozważań Pana Gregorego Davida Robertsa. Chce nam pokazać jaka droga prowadziła do jego duchowości oraz do miejsca w jakim obecnie się on znajduje. Książka może budzić różne emocje, ponieważ podejmuje ciężką tematyką jaką jest nasza duchowość. Warto podkreślić, że autor nam tutaj niczego nie narzuca i nie przekonuje. Chce nam pokazać jak to wyglądało u niego i jakie uczucia nim kierowały. Według mnie jest to bardzo intymna i wartościowa publikacja. Jest tutaj dużo emocji, osobistych przeżyć i słów, które warto zapamiętać.

Mi bardzo się ona podobała chociaż nie jest to lekka lektura. Myślę, że warto zanurzyć się w niej na dłużej i za jakiś czas znowu do niej wrócić.

OPIS
"Autor międzynarodowego bestsellera Shantaram powraca!
Fascynująca podróż, pełna zachwytu nad światem i rozmyślań o nauce, przekonaniach, wierze i praktyce religijnej. Czerpiąc ze świętych tradycji i sześcioletnich nauk swojego przewodnika, Roberts opisuje krok po kroku proces poszukiwania wewnętrznej siły. Dobroczynne działanie takiej praktyki może odczuć każdy, bez względu na wyznanie czy pochodzenie.
Duchowa Ścieżka to lektura obowiązkowa dla wszystkich poszukujących wewnętrznego spokoju. Roberts okazuje się znakomitym nauczycielem i przewodnikiem. Warto podążyć za nim."


 

Komentarze

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*