"Denat wieczorową porą" - Aneta Jadowska

 


Czy są tutaj fani Pani Aneta Jadowskiej? Na pewno! Oto jej najnowsza książka, która swoją premierę miała 30 czerwca i zdecydowanie jest to jej kolejna pozycja godna polecenia!
Ja szczególnie cenie sobie autorkę za jej styl pisania i lekkość pióra, oraz to, że genialnie kreuje ona swój bohaterów. Moja przygoda z nią zaczęła się podczas czytania książki "Dynia i jemioła", którą po raz kolejny mogę Wam szczerze polecić!
"Denat wieczorową porą" jest to już trzeci tom autorki z serii Garstka z Ustki! Kolejna część i kolejna świetna historia, która wciągnie Was od pierwszych stron. Książka napisana w klimacie thrilleru i spokojnie możecie ją przeczytać pomijając poprzednie części. I mimo tego, że ta historia jest w zimowych klimatach, to u mnie idealnie sprawdziła się podczas lata! Pełna humoru, zabawnych scen i wciągająca już od pierwszych stron. Tym razem autorka przygotowała dla nas historię Marii Garstki - czyli najstarszej z rodu! Jesteście jej ciekawi ? Oj będzie się działo!nr akredytacji 11/05/2020 Czytam pierwszy

Komentarze

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*