"Grzechy Szejka" - Tom Steinfort

 


Poruszająca książka! Niesamowicie prawdziwa, mocna i skandaliczna. Zdecydowanie jest to publikacja, która zrobiła na mnie ostatnio największe wrażenie. I nie nie, jest to romans, erotyk czy powieść obyczajowa-to książka faktu! Autor odsłania nam tajemnice tego kraju, pokazuje, co robi szejk Muhammad ibn Raszid Al Maktum i co skrywa się z tymi pięknymi i zdobionymi budynkami. Dubaj sprzedaje swój wizerunek jako postępowa i piękna metropolia jak sam autor mówi-sprzedaje się nam kłamstwo. Wystarczy spojrzeć trochę głębiej i widzimy , jak traktowane są tutaj kobiety, z czym zmagają się mieszkańcu i co tam tak naprawdę się dzieje... Ta książka otworzy Wam oczy, pokaże, jak wszystko jest złudne i jak łatwo nawet w dzisiejszych czasach ukryć prawdę! Dubaj = kul jednostki. Wszystko kręci się wokoło jednej osoby, to właśnie on więził swoją córkę przez lata, aż w końcu Latifa ogłosiła prawdę światu. Pamiętajmy o tym, abym mieć otwarte oczy! Nie wierzmy złudnie w to, co widzimy i cudownie pasuje tutaj powiedzenie "Nie wszystko złoto co się świeci" Ja mam cichą nadzieję, że ta książka wniesie coś więcej i chapeau bas dla autora, który podjął się tego ciężkiego tematu!

Opis od wydawcy:
"Dubaj jest uznawany na całym świecie za ostoję nowoczesności: błyszczące drapacze chmur, tygiel kulturowy, gospodarz wydarzeń sportowych na wysokim poziomie, a nawet nowy gracz w wyścigu kosmicznym. Miastem rządzi szejk Muhammad ibn Raszid Al Maktum, wszechmocny multimiliarder. Ale postępowa propaganda jego królestwa jest przykrywką dla ciemnej strony emiratu. Najlepiej widać to w pałacu szejka.

Tom Steinfort, wielokrotnie nagradzany reporter 60 Minutes, spędził wiele lat na śledzeniu postępków szejka Muhammada i niepokojących realiów życia w Dubaju. Teraz dzieli się historiami odważnych osób, które doświadczyły horroru i uwierzyły mu, że dzięki publikacji, prawda ujrzy światło dzienne."

Książkę kupisz:

TUTAJ! KLIK!KLIK!KLIK!


Komentarze

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*