ZAPOWIEDŻ - "Zła miłość" - Marta Guzowska

 


 Już 28 września premierę będzie miała pierwsza część z nowej serii autorki pt. Trzy cnoty. Jestem bardzo ciekawa jak sprawdzi się ten kryminalny tryptyk. Uwielbiam ten gatunek, więc zdecydowanie mam wobec niej wysokie oczekiwania. Noi ta okładka! Zdecydowanie przyciąga nasz wzrok. Jesteście jej ciekawi? Idealna książka na niedzielne czytani! 

Opis od wydawcy: 
"Każda cnota w nadmiarze zmienia się w grzech…

Wschodząca gwiazda telewizji Sonia Marchlewska ginie w drodze do domu. Policja nie do końca jest przekonana, że był to tylko nieszczęśliwy wypadek. Firma ubezpieczeniowa bada okoliczności zdarzenia, a mąż ofiary, by oczyścić się z zarzutów, zleca prywatne dochodzenie,
Franka Kruk, wyszczekana i błyskotliwa prywatna detektywka, jest na życiowym zakręcie. Jako samotna matka bez stałej pracy po wielu latach wraca do Brwinowa – miasteczka, w którym się wychowała. Musi się zająć nastoletnią córką z problemami, zatroszczyć o chorego ojca i na nowo ułożyć sobie życie. Niespodziewanie dostaje bardzo dobrze płatne zlecenie, które może pomóc jej przerwać złą passę. Franka z zaskoczeniem odkrywa, że wypadek zdarzył się w tym samym miejscu, w którym rok wcześniej zginął jej mąż, a Sonia była uwikłana w relacje z ludźmi, którzy kochali ją aż na śmierć…"


Komentarze

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*