"Czary - jak być współczesną wiedźmą" - Gabriela HerstikIle mam tu współczesnych wiedźm? Wydaje mi się, że całkiem sporo i ta książka zdecydowanie jest dla Was! Nie dość, że PRZEPIĘKNIE wydana, z magiczną i twardą oprawą, to jeszcze ciekawa i posiadająca mnóstwo rad i pomysłów. 
Najważniejsze informacje jakie w niej znajdziecie? Ciężko mi wybrać kilka i wymienić. Na pewno zainteresuje Was TAROT! Ja cichutko się Wam przyznam i powiem, że raz nawet na nim byłam ... 
Magia ziemi, to chyba mój ulubiony rozdział tej książki. Mamy dokładnie rozpisane zioła, mamy różne eliksiry, kąpiele rytualne i duchy przyrody. One otaczają nas każdego dnia! W kolejnym rozdziale spotkacie się bardzo blisko z księżycem. Poznacie jego dokładne fazy i dowiecie się co one oznaczają i jak je odczytywać. Mamy również oczywiście kryształy, minerały i odrobinę astrologii! Nie zabrakło tutaj również znaków zodiaku, mój wodnik sprawdza się u mnie w 100%, a jak jest u Was? Kim jesteście? I na koniec tajny rozdział, czyli... Księga Cieni! Jej zawartości zdradzać Wam nie będę,no może powiem tylko tyle, że macie tutaj odrobinę rytuałów i tajnych zaklęć, po więcej musicie sprawić sobie tę książkę. Dosłownie, jest tutaj wszystko czego potrzebuje początkująca wiedźma XIX wieku! 
Obszar załączników

Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*