Jest to trzecia i ostatnia część z serii Czarny Lotos, której dwie pierwsze części pochłonęłam w błyskawicznym tempie. Każda z nich kończyła się tak, że jak najszybciej chcieliśmy sięgnąć po kolejną. I niestety, ale ta część rozczarowała mnie najbardziej. W tych książkach naprawdę dużo się wydarzyło w życiu głównej bohaterki i każdy z nas zna moment kiedy już wszystko jest za bardzo przesadzone i za mocne. Tutaj zdecydowanie miało to miejsce. 
Mimo to jest tutaj naprawdę dużo skrajnych emocji i książki nie da się nie polubić, szczególnie jeśli zżyliście się z bohaterami po przeczytaniu wcześniejszych książek. Elizabeth i Declan urzekają mnie od pierwszych stron i tutaj również kibicowałam im najbardziej jak mogłam. W tej części pojawią się również nowe postaci, które wprowadzą nie małe zamieszanie i sporo pozmieniają w życiu bohaterów. I jak już wszystko będzie w miarę jasne i klarowane to mamy oczywiście zakończenie. Zakończenie na które tak bardzo czekałam, tak bardzo chciałam wiedzieć jak to wszystko się skończy i ... rozczarowanie! Seria była mocna, brutalna i straszna. Momentami naprawdę czytałam ją z ogromnym przerażeniem, a ten koniec jak po prostu wyjęty i wsadzony z innej książki. Nie chce Wam go zdradzać, ale ja na pewno się czegoś takiego nie spodziewałam! 
Całość oceniam jednak dobrze, bo z tą serią bardzo się polubiłam. Polecam ją fanom mocnych powieści obyczajowych. Już pierwsze strony wciągną Was tak mocno, że od razu pochłoniecie trzy części na raz! Jednak Bang i Hush oceniam bardzo wysoko, tutaj o wiele niżej, ale ciesze się, że mogłam dokończyć tą serię!

Komentarze

  1. Pierwsza część bardzo mi się podobała więc pozostałe również chętnie przeczytam. 😊

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*