"Pacjenci Doktora Garcii" - Grandes Almudena


Jak tylko zobaczyłam zapowiedź tej książki, to wiedziałam, że muszę ją przeczytać! Za tematykę, gatunek i oczywiście przeogromną liczbę stron. Spędziłam z nią mnóstwo czasu, czasu, który na pewno nie był stracony. Książka pełna jest nieznanych faktów z czasów drugiej wojny światowej, sądów wojennych, wojny domowej w Hiszpanii oraz wielu innych ciekawych faktów, które miały miejsce w tych latach. Naprawdę dużo się z niej dowiecie!
Książka pełna jest również nazwisk i osób. W niej naprawdę BARDZO dużo się dzieje. Lawirujemy w niej między osobami, miejscami oraz latami. Dzięki temu nie nudzimy się czytając ją! Cały czas nie wiemy czego możemy się spodziewać, jak potoczy się dany wątek oraz co na niego wpłynie i z niego wyniknie. Zwiedzimy mnóstwo wspaniałych miejsc, całość nie ogrywa się tylko w Hiszpanii. 
Gratuluje autorce tego dzieła! Ta książka, to skarbnica informacji i jej własnej wiedzy. Idealnie przeprowadzony research i osadzenie go w tej historii. Podczas jej czytania na pewno nie będziecie się nudzili! Całość podzielona jest na pięć głównych działów i mamy tutaj: Szpital polowy, Zakażenie, Nowotwory z przerzutami, Szwy chirurgiczne oraz Blizny bolą na zmianę pogody. 
Książka jak już wspomniałam jest potężna! Jest to prawie 800 stron GENIALNEJ powieści szpiegowskiej. Fani i tego gatunku, i książek z nutką historii, i mocnych powieści na pewno nie będą nią rozczarowani i powinni po nią sięgnąć. 

Komentarze

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*