"Słuchajcie siebie" - Ireneusz Gralik

 


Druga książką Pana Ireneusza Gralik po którą postanowiłam sięgnąć i powiem Wam szczerze, że ta chyba wciągnęła mnie bardziej niż "Bracia" autora. Dla kogo jest książka "Słuchajcie siebie" ? Dla wszystkich! Książka z tą minimalistyczną i prostą okładką zawiera w sobie wiele porad oraz mądrych myśli autora. Jest to genialne połączenie lekkiego poradnika, który napisany został razem z ... biografią autora! Lekkie pióro! Za to chyba najbardziej cenię sobie książki Pana Ireneusza. Czytając je mamy wrażenie, że rozmawiamy z kolegą, który opowiada nam swoje życie i przy okazji pokazuje jak powinniśmy i możemy zmienić swoje własne.
W tej książce zaczynamy historię od roku 1998, mamy podział na życie prywatne oraz zawodowe autora, widzimy jego porażki, gorsze momenty oraz chwile kiedy udawało mi się z nich wyjść i pokonać swoje słabości. Podoba mi się w niej to, że w tej książce wszystko dzieje sie bardzo płynnie, a autor między swoimi wydarzeniami wpłata nam wiele porad, mądrych i motywujących myśli, które dają nam do myślenia! Książka zawiera w sobie bardzo dużo cytatów, które warto jest zaznaczyć i zapamiętać na dłużej. Na pewno znajdziemy w niej wiele ważnych porad i nauczymy się jak lepiej zapanować nad swoimi myślami i zdrowiem psychicznym. Każdy z nas czasami trafia na moment w swoim życiu gdzie musi na chwilę wyjść ze swojej strefy komfortu i odnaleźć się w nowym otoczeniu oraz sytuacji. Ta książka pokaże nam jak zrobić to łatwiej.
Do tego bardzo mi miło, ponieważ przez jeden z epizodów życia autora bylibyśmy swoimi BARDZO bliskimi sąsiadami! Tym bardziej uwielbiam czytać książki, które dzieją się tuż obok nas. Polecam! 

Zapraszam Was również na stronę autora:

Komentarze

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*