"Ból który wzmacnia" - Bernardo Stamateas


 Książka ta nie tylko skierowana jest do tych, którzy doświadczają trudności, ale także do wszystkich, którzy pragną zrozumieć, jak skutecznie przekształcać ból w swoją siłę do zmiany i rozwoju. To inspirujące i mądre narzędzie, które może wspomóc każdego w radzeniu sobie z wyzwaniami życiowymi. Stamateas w sposób empatyczny i praktyczny pomaga zrozumieć, że ból może być nie tylko trudnością, ale również szansą na rozwój i osobistą przemianę.

"Śmierć bliskiej osoby, rozstanie, choroba, problemy finansowe… Ból jest nieodłączną częścią życia. Nie da się go wyeliminować, jednak to od ciebie zależy, jak przetrwasz ten trudny czas.
Czy wypierasz swoje uczucia i idziesz dalej naprzód, nie dając sobie czasu na refleksję?
A może pogrążasz się w cierpieniu tak, że pochłania cię bez reszty?
Nie pozwól, by ból cię niszczył, zabierał ci nadzieję, przejmował nad tobą kontrolę. Pomyśl o nim jako o katalizatorze zmian, których potrzebujesz w życiu.
Bernardo Stamateas, światowej sławy psycholog, terapeuta i specjalista od samorozwoju, zaprasza do stanięcia z bólem twarzą w twarz. Daje proste wskazówki i przedstawia strategie, które pomogą ci zmierzyć się z cierpieniem i zobaczyć w nim w szansę na rozwój i osobistą przemianę.


Komentarze

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*