"Pułapka na szczury" - Piotr GórskiKolejny mocny i bardzo dobry tom z komisarzem Sławomirem Krukiem w roli głównej! Poruszający thriller kryminalny, który wplątuje czytelnika w sieć zbrodni, zemsty i moralnych dylematów. Autor, poprzez świetnie skonstruowaną fabułę, kreuje atmosferę napięcia, która utrzymuje się do ostatniej strony. Nawet jeśli nie czytaliście poprzednich tomów, to spokojnie możecie zacząć od tego! Książka trzyma w napięciu od samego początku do końca! 

Opowieść rozpoczyna się od makabrycznego odkrycia w altanie śmietnikowej na gdańskim osiedlu – poćwiartowanych zwłok, które stawiają przed komisarzem Sławomirem Krukiem wyzwanie rozwiązania zbrodni. Szybko orientuje się, że tajemnice z przeszłości mogą być kluczem do rozwikłania zagadki, a zmarły mógł paść ofiarą zemsty za wydarzenia sprzed dwudziestu lat.

Autor umiejętnie ukazuje subtelne napięcia między bohaterami, tworząc wielowymiarowy obraz świata, w którym każdy ma coś do ukrycia. Kruk, choć stanowi centralny punkt, otoczony jest postaciami równie interesującymi, co sprawia, że cała historia staje się jeszcze bardziej fascynująca.


OPIS OD WYDAWCY 

W altanie śmietnikowej na gdańskim osiedlu zostają znalezione poćwiartowane zwłoki.
Prowadzący śledztwo komisarz Sławomir Kruk szybko się orientuje, że zmarły mógł paść ofiarą zemsty za coś, w czym brał udział dwadzieścia lat wcześniej.
Gdy Kruk odkrywa, co się wtedy stało, zaczyna sprzyjać zabójcy. Wkrótce znika drugi uczestnik wydarzeń sprzed lat, a Kruk, zamiast skupić się na poszukiwaniach, sabotuje własne śledztwo.
Jest jednak ktoś, kto rozpoznaje intencje komisarza: jego podwładna z grupy zadaniowej, Krystyna Bielińska. Bielińska nie zamierza pozwolić, by Kruk przymykał oczy na kolejne zabójstwa. Otwarcie występuje przeciwko niemu i żąda, by działał w obronie życia i prawa.
Kruk gardzi tymi, o życie których toczy się gra.
Tym gorzej dla nich.

 

Komentarze

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*