"Pragnę zmiany" - Bernardo StamateasPrzekonujący przewodnik, który inspiruje do aktywnego podejścia do życia i odważnego wychodzenia poza utartą ścieżkę. Autor zwraca uwagę na powszechne potrzeby zmiany w życiu wielu osób, które doświadczają stagnacji, kryzysów w związku, czy trudności w radzeniu sobie z problemami. Książka stanowi wartościowe źródło nauki.

To poradnik, który nie tylko pomaga zrozumieć procesy rozwoju, ale także mobilizuje do podjęcia konkretnych działań,Wyjdź ze strefy komfortu!
Bernardo Stamateas, specjalista od psychologii i samodoskonalenia, pokazuje, jak się rozwijać, nie bać się zmian, nawet gdy wiążą się z ryzykiem, aby nie stać w miejscu. Daje proste wskazówki i strategie, które pozwolą odbiorcy planować życie, wprowadzać nowe projekty oraz urzeczywistniać marzenia. „Wiele osób potrzebuje zmiany… Czują, że nie robią postępów, stoją w obliczu kryzysu w związku, nie wiedzą, jaki jest najlepszy sposób na wychowywanie dzieci. Ponieważ mają problemy z innymi czy możliwości, ale nie wiedzą, jak je wykorzystać.
Z tej książki można się nauczyć, jak:
• pielęgnować motywację do generowania nowych pomysłów,
• znaleźć mentorów i uczyć się od nich,
• planować i prowadzić swoje projekty,
• ćwiczyć nawyki i kroki, aby dalej się rozwijać, przełamywać konformizm i urzeczywistniać to, czego się chce.
Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana!"


 

Komentarze

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*