"29 sekund" - T.M. Logan


I jak w końcu usiadłam do tej książki, to przeczytałam ją w jeden dzień. Historia bohaterki tak mnie wciągnęła, że dosłownie... nie mogłam się od niej oderwać! 
Początek nie zapowiadał się jakoś obiecująco, ale potem było tylko lepiej i lepiej. 
Opis tak naprawdę nie zdradza nam dużo i sama nie wiedziałam, czego do końca mogłabym się spodziewać po tej książce. Mamy tutaj Sarah, która zmaga się z samotnym rodzicielstwem i pogodzeniem wszystkiego z angażującą pracą i domem. Pewnego dnia jest świadkiem przykrego zdarzenia. Potem dostaje szansę, powie tylko imię i nazwisko osoby, która powinna zniknąć, a ona zapadnie się pod ziemię. Myślicie, że skorzysta? 
I w tym momencie sama zaczęłam analizować i myśleć jakby to było, gdyby ktoś z nas dostał taką ofertę? Jak mocno wpłynęłoby to na nasze życie? 

Książka podzielona jest na trzy części, dzięki temu jest bardziej czytelna i jasna. Szybciutko się ją czyta! Brakowało mi ostatnio właśnie takiego thrillera i ciesze się, że na niego trafiłam! Ja szczerze polecam i chętnie sięgnęłabym po kolejne książki tego autora! 

Komentarze

  1. Czytałam poprzednią książkę autora i byłam nią zachwycona. Ta już czeka na moim czytniku i nie mogę doczekać się, kiedy po nią sięgnę. 😊

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*