„Dieta przeciwmigrenowa” - Tara SpencerTutaj nie dostajecie tylko i wyłącznie książki pełnej przepisów, ale prawdziwą receptę na pozbycie się migreny! Krok po kroku dowiecie się jak sobie pomóc, skąd się bierze i czym tak naprawdę jest. Następnie macie rozpisane dokładne podejście dietetyczne do problemu jakim jest migrena. Dostajecie trzydniowy program oczyszczania i cały plan posiłków na 28 dni! Dowiecie się czego powinniście na co dzień unikać i jak na migrenę wpływa na przykład nabiał czy alkohol. Wszystko dokładnie i jasno rozpisane, bardzo czytelnie i ogromny plus za listę zakupów jaką przedstawia nam autorka. Całe pierwsze 100 stron to fachowa wiedza i pomoc jaką oferuje Wam Tara Spencer. 
Następnie otrzymujemy przepisy na śniadania, obiady, kolację, przekąski czy desery. Mnie urzekł przepis na zupę z jarmużu z ziołami i bruschetty brzoskwiniowe! Przepisy nie są trudne i nie zajmują dużo czasu, bo tylko bardziej nas przekonuje do wypróbowania metody autorki. I na sam koniec Tara zostawia nam jeszcze małe porady odnośnie tego gdzie kupować produkty i jak zachowywać się podczas wyjść do restauracji. 
Jeśli jesteście osobą, która zmaga się z migreną, lub znacie kogoś kto ma z nią problem, to uważam, że ta książka będzie dla Was idealna! Tak naprawdę wypróbowanie planu, który przedstawia nam autorka nic Was nie kosztuje, a sami możecie na tym naprawdę dużo zyskać. Może tylko i wyłącznie dzięki diecie pozbędziecie się męczącej Was migreny? Jak dla mnie warto przetestować to na sobie! Komentarze

Obserwatorzy

Copyright © *Wolne Litery*